noviklientikatalog2122016

Zde můžete přidat Vaše studio do MOkatalogu

► Stačí si vybrat typ členství.. Každé členství nabízí jiné možnosti prezentace Vašeho salonu - bannery, články, posty a další!
► Díky zápisu získáte roční členství a díky tomu i další benefity, dle zvoleného členství - bannery na naší homepage, kde je velká návštěvnost, tak i PR články a fb sdílení!
► Vzhledem k tomu, že nám jde o kvalitní službu pro vaše/naše klienty, vyhrazujeme si právo na mazání nevhodných fotografií u vašeho studia - tj. netolerujeme násilí, vulgarismus a rasismus.
► Neváhejte se nás na cokoli zeptat na info@momag.cz - do předmětu emailu uveďte, prosím, "katalog dotaz". Děkujeme a budeme se těšit na spolupráci.

Postup registrace (4 kroky): 

1) vyberte si členství a vyplňte povinné údaje (údaje které zde vyplníte si pak budete moci změnit v průběhu členství - dostanete přístup ke svému profilu - administraci)
2) na email vám přijdou registrační údaje a vy se tak budete moci přihlásit na svůj profil - ten bude ale aktivní až po zaplacení faktury, která vám přijde v dalším emailu, tedy nenajdete ji v tomto registračním emailu. Prosíme, zkontrolujte si i spam - je možné, že vám potvrzení příjde tam.
3) do jednoho dne od registrace vám přijde faktura k proplacení
4) po zaplacení faktury se aktivuje vaše členství a váš salon bude zobrazen v katalogu/vyhledávači - o tomto faktu vás budeme informovat - potvrdíme vám obdržení částky na účet a rovnou se s vámi dohodneme na dalším promu, které k vašemu členství náleží - tedy kdy budou PR články a bannery zveřejněny v průběhu vašeho ročního členství.
Těšíme se na další spokojené zákazníky! V případě jakýkoliv otázek, neváhejte psát na info@momag.cz. Více informací, které by vás mohly zajímat najdete ZDE. Vycházíme také v tištěné formě. Koukněte na náš eshop.

Vytvořte si svůj profil. Po schválení Vám bude přiřazeno "Prémiové Členství". - 1 250,00 Kč

Krok 1
Výběr členství
Krok 2
Vytvoření profilu
Krok 3
Zaplacení

Prosím, vyplňte i tyto údaje


Odkaz na Vaše stránky

Pondělí :   -   : Zavřeno
Úterý :   -   : Zavřeno
Středa :   -   : Zavřeno
Čtvrtek :   -   : Zavřeno
Pátek :   -   : Zavřeno
Sobota :   -   : Zavřeno
Neděle :   -   : Zavřeno

Obrázky

Video (Nepovinný údaj)

MoMag je tu pro Vás a my jsme vidět!

0
+
web - týdenní zobrazení stránek
0
+
facebook - počet fans
0
+
instagram - počet fans
0
+
PViews v galeriích za rok 2016 v MOmag rozhovorech na idnes.cz
0
+
Denní čtenost (počet unikátních uživatelů -průměr)

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

zmazatOdeslat