FACEBOOK  INSTAGRAM • INFO@MOMAG.CZ  YOUTUBE • VIMEO • TUMBLR

MØnika

zakladatelka, majitelka
eventy, charita, web,  facebook, instagram, tištěný momag, eshop, partneři
kontaktní osoba pro klienty i fans – jednáte vždy s Monikou
info@momag.cz / +420 736 525 202
facebook / instagram

Moniku můžete znát jako Monicorn, kde si do hledáčku bere české a slovenské holky a rozhodně se nebojí fotit jinak, než je zvykem. Je workoholik s prořízlou pusou. Nesnáší kýč, nespolehlivost a tleskání v letadle. Miluje sushi. Mimo MOmagu se věnuje také své malé dcerce (narozena v dubnu 2016) a několika dalším projektům jako například tattoolerance.cz.

MÍŠA DRAŠNAROVÁ – SALES MANAGER
reklama na webu i v tištěnym momagu

momagreklama@gmail.com  / +420 775 552 558

Pozitivní, empatická a mírumilovná duše se smyslem pro humor a neustálou potřebou něco vytvářet. Stříhá a upravuje videa , taky ráda cestuje, fotí, tančí… Krom spolupráce s MoMag má ještě dvě práce, což budí dojem, že je tak trošku workoholička, ale dle jejích slov má jen věci správně uspořádané.

EWA KRHOVSKÁ – GRAFIČKA
Grafička tištěného MOmagu

krhoev@gmail.com / facebook

Černovlasý zloprcek, který miluje všechno výrazný a ulítlý. Nemá problém být ten divej tvor mezi lidmi na ulici, ve městě… Tvoří nejen grafické návrhy našeho MOmagu, ale grafice se věnuje celým svým srdcem. Maluje, ilustruje, vymýšlí, tvoří…

KATKA JANEČKOVÁ – MOGIRLS FB
Správkyně stránky MOgirls – fb.com/mogirls.cz

facebook

Katka má vystudovanou střední školu propagační výtvarnictví, kde se poprvé setkala s fotkou na nějaké úrovni. Po škole, jak tomu bývá, se bohužel k žádné kreativní sféře nedostala, z důvodu nedostatku praxe a skončila u bratra ve firmě, kde se doteď věnuje problémovým pejskům. Intenzivněji se věnuje fotce zhruba dva roky, kdy jí nadchl projekt Momag.cz a konečně měla koníček, ve kterém ji baví se rozvíjet.

MAREK PAUSZ – REDAKTOR
Rubrika filmy, knihy

facebook / Marek.Pausz@seznam.cz

Kreativní, empatický, rád bodá provokativně do citlivých témat a má dost zvláštní typizaci – extrovertní introvert. Nesnáší omezenost a hloupost, která je spoustě lidem pohodlná. Ve volném čase rád běhá v přírodě, ve fitku ho to nebaví. Hraje v kapele na baskytaru, čte knížky, sám píše a má rád skoro všechny formy umění – krom tance. Věří, že bez umění by byl život o ničem.

MAYA – REDAKTORKA
Rubrika filmy, knihy

facebook / margretebrowning@gmail.com

Amatérský aspirující pisálek a recenzista. Profesionální knihomol. Skalní Kingův fanoušek, který dokáže o literatuře diskutovat hodiny a pořád nemá dost. Má ráda hluboké debaty o malých věcech, kokosovou kávu, ruční práce a zvířata.

Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

zmazatOdeslat